KONST / Litografier / Färglitografi 13327432
nr 1332 7432
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 352/375, Dans i bibliotek. Motivet: 62x52 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:46:46
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr